25 & 26 Juli: Live To Two-Track Analogue Recordings

studer

Zaterdag 25 Juli: Atzko Kohashi – piano & Sebastiaan Kaptein – drums

Zondag 26 Juli: Atzko Kohashi – piano & Denise Jannah – vocals

Twee unieke concerten met als middelpunt de uniek spelende Atzko Kohashi op piano, met gasten. Deze twee concerten nemen wij samen met Frans de Rond (recording engineer) volledig analoog live naar 2 sporen op. Deze opnames zijn later te verkrijgen op tape (kopie van de master) en LP. Er zijn maximaal 35 plaatsen beschikbaar. U kunt zich inschrijven via harry@rhapsody.nl.

De plaatsen worden via loting beschikbaar gesteld. U kunt ons volgen op Facebook en op onze website.

Share this post
Rhapsody

NIET VERGETEN: BELLEN voor bezoek​

Beste Rhapsody-vrienden en vriendinnen, we gaan het anders aanpakken. Als je voortaan langs wil komen, vragen we je van te voren even telefonisch een afspraak te maken. We zijn regelmatig bij klanten en soms is er dan geen bezetting in de winkel. Niks vervelender dan voor een dichte poort te staan.

Dus als je langs wil komen voor apparatuur of een kop koffie of even over muziek kletsen, laat het van te voren weten. Spontaan langskomen kan ook nog steeds, maar bel dan even en check of er we er zijn. We zijn telefonisch altijd goed bereikbaar.

> HARRY: (06) 144 76 010 

> MICHAEL: (06) 547 803 16